مقاله

ردیاب آهنربایی چیست؟

ردیاب آهنربایی چیست؟ نوعی از GPS است که بدون نیاز به سیم کشی این قابلیت را دارد تا به وسیله آهنربای قوی به اجسام فلزی متصل شود، به همین دلیل این مدل ردیاب ها برای خودرو زیاد مورد استفاده قرار میگیرند و جزو ردیاب های پرطرفدار محسوب می شود. همچنین به شما این امکان را میدهد تا بوسیله ردیاب اطلاعاتی در مورد موقعیت ماشین خود کسب کنید که این اطلاعات از طریق پیامک به مالک خودرو ارسال می شود. در ادامه مقاله ردیاب آهنربایی چیست؟ میپردازیم:

ردیاب آهنربایی چیست؟

باتری ردیاب آهنربایی

ردیاب های آهنربایی قابلیت شارژ شدن را دارند که به وسیله یک باتری در داخل خود به راحتی شارژ می شود و ه سادگی زیر ماشین یا هر قسمت از ماشین خود می توانید بچسبانید. دستگاه ردیاب پس از اتمام شارژ باتری با فرستادن یک آلارم مبنی بر تمام شدن شارژ باطری از طریق ایمیل و پیامک به شما هشدار می دهد تا باتری را دوباره شارژ کنید.

 

نصب راحت

نصب این مدل ردیاب‌ها تنها به وسیله آهنربای قوی که در بدنه‌ی این ردیاب ماشین تعبیه شده است به راحتی امکان پذیر است. می توانید از این ردیاب در هر قسمتی از خودرو که فلزی باشد و سطح صافی داشته باشد به سادگی می‌چسبد. می توانید جهت نصب این ردیاب در قسمت هایی از خودرو که جلوی چشم نیست و به راحتی پیدا نمیشود نصب کنید مثلا می توانید در قسمت زیر سپر جلو ماشین یا پشت گلگیر و یا سپر عقب خودروو حتی زیر صندلی ها نصب کنید.

 

چگونه دستگاه ردیاب آهنربایی را راه اندازی کنیم؟

۱. ابتدا یک سیم‌کارت مجهز به GPRS تهیه کنید

۲.  سیم‌کارت را فعالسازی کرده و میزان شارژ سیم‌کارت را چک نمایید

۳. قراردادن سیمکارت در دستگاه ردیاب آهنربایی

۴. وارد کردن شماره‌های پشتیان (SOS)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.