مقاله

هر آنچه از دزدگیر اماکن باید بدانیم

هر آنچه از دزدگیر اماکن باید بدانیم : وقتی از سیستم های امنیتی خانه صحبت می کنیم، نصب دزدگیر اولین چیزی است که به ذهن بیشتر افراد می رسد. در حقیقت دزدگیر اماکن یکی از مهمترین سیستم های امنیتی و حفاظتی منزل ها، شرکتها، مغازه‌ها و …. دردنیای امروزی محسوب می‌شود. با نصب دزدگیر منزل از ورود افراد غیر مجاز به ساختمان شخصی یا تجاری خود جلوگیری به عمل می آورید و سبب ارتقاء امنیت اماکن خود نیز می شوید. این دستگاه امنیتی پیشرفته با نام های متفاوت جستجو می شود.: دزدگیر اماکن- دزدگیر منزل – دزدگیر مغازه –  دزدگیر خانه -دزدگیر فروشگاه – سیستم امنیتی خانه – سیستم ضد سرقت – سیستم حفاظتی خانه .

در صورت کلی دزدگیرهای اماکن یک وسیله امنیتی هستند که به کمک سنسورهای حرکتی نصب‌ شده و در مکان های مختلف می‌توانند ورود افراد غیر مجاز، حتی در زمان‌های تعطیلی از طریق تماس و یا sms اطلاع رسانی کرده و با بلند شدن صدا آژیر، سارقین را به‌ سرعت دور کنند.

در این مقاله قصد داریم هر آنچه از دزدگیر اماکن باید بدانیم ، توضیحات مختصر ارائه دهیم :

 • 1- مزایای نصب دزدگیر اماکن
 • 2- اجزاء دزدگیر اماکن
 • 3- انواع دزدگیر اماکن

هر-آنچه-از-دزدگیر-اماکن-باید-بدانیم

 مزایای نصب دزدگیر اماکن

استفاده و نصب دزدگیرهای اماکن مزایای زیادی دارد که یکی از مهمترین مزایا حفظ امنیت و آرامش ذهنی برای مالک ایجاد میگردد. در ادامه مزایا استفاده از دزدگیر را به طور کامل توضیح میدهیم:

 • 1- محافظت از اشیاء با ارزش :

  تامین امنیت مهم تر از هر موضوع دیگری می باشد. نگهداری از اشیاء با ارزش مانند طلا و اشیاء قیمتی در منزل یا محل کار همیشه برای مالکان دچار نگرانی های زیادی می شود، بنابراین نصب دزدگیر در منزل یا محل کار خود مهم ترین راه برای جلوگیری از سرقت محسوب می شود که با این عمل درصد سرقت را به حداقل یا صفر می رساند.

 • 2- جلوگیری از سرقت :

  مطالعات زیاد نشان داده، اماکنی که از سیستم های امنیتی مانند دزدگیر اماکن استفاده نمیکنند، چندیدن برابر از اماکنی که مجهز به سیستم های امنیتی هستند مورد سرقت سارقین فرصت طلب قرار میگیرند.

 • 3- مدیریت منزل یا محل کار از راه دور :

  اشخاصی که منزل یا محل کار خود را مجهز به سیستم های امنیتی کرده اند به راحتی می توانند ساختمان خود را از راه دور مدیریت کنند. بنابراین در هر نقطه از جهان باشید به وسیله اینترنت قادر خواهید بود رفت و آمد و هر اتفاقی را با تصاویر ثبت شده مشاهده و از راه دور نظارت کنید.

 • 4- مزایای شرکت بیمه :

  با نصب سیستم های امنیتی اماکن می توانید از شرکت بیمه تخفیف قائل شوید.

اجزاء-دزدگیر-اماکن

اجزاء دزدگیر اماکن

دزدگیرهای اماکن در انواع مختلف تولید و روانه بازار شده اند. ما در این بخش اجزاء یک دزدگیر اماکن حرفه ای را نام میبریم: می توانید جهت مشاهده هر کدام یک از اجزا نامبرده شده کیلیک کرده تا محصولات را مشاهده نمایید.

 

انواع دزدگیر اماکن

دزدگیرهای اماکن در انواع مختلف با برند های متفاوت در بازار تولید و عرضه می شود. به صورت کلی می توان گفت دزدگیر اماکن انواع مختلفی :

 • دزدگیر اماکن ساده یا آژیری (در حال حاضر باتوجه به پیشرفت تکنولوژی این نوع از دزدگیر کاربردی نیستند)
 • دزدگیر اماکن سیمکارتی 
 • دزدگیر اماکن بی سیم
 • دزدگیر اماکن تحت شبکه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.