مقاله

ردیاب مناسب خودرو تیبا

ردیاب مناسب خودرو تیبا : یکی از دغدغه های مالکان خودرو امنیت خودرو است که جهت تامین امنیت ماشین خود از انواع دزدگیر خودرو استفاده می کنند. اما سارقان با ترفند به راحتی می توانند این دزدگیرها را غیر فعال کنند. اما با نصب ردیاب می توانید خودرو خود را در هر موقعیت مکانی ردیابی کنید. ردیاب برای خودروهای داخلی همانند تیبا، پراید، سمند، پژو و سایر خودروها قابل نصب می باشد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با ردیاب مناسب خودرو تیبا اطلاعاتی را ارائه دهیم:

ردیاب-تیبا

استفاده از ردیاب برای خودرو تیبا

استفاده از ردیاب برای خودرو تیبا و یا خودروهای داخلی های 2 دلیل مهم دارد:  1- می توانید موقعیت مکان، سرعت، مدت و مسافت خود را ردیابی کنید. 2- دومین دلیل تامین امنیت ساکنان خودرو و وسایل ارزشمند در داخل خودرو است. امروزه دزدگیر خودرو به تنهایی کارایی لازم برای محافظت از خودرو را ندارند زیرا سارقان به راحتی می توانند دزدگیر را غیر فعال کنند. اما استفاده از ردیاب ها با توجه به امکانات و کارایی که دارند می توانند از خودرو شما ه بهترین شکل ممکن محافظت کنند.

می توان برای خودرو تیبا از ردیاب دیاگی استفاده کرد که این مدل ردیاب در ابعاد کوچک طراحی شده است و به راحتی به خودرو متصل می شود و اطلاعات مورد نیاز را به مالک خودرو تیبا ارسال می کند.ر

انواع ردیاب مناسب ماشین تیبا

همانطور که میدانید با نصب ردیاب خطر سرقت خودرو داخلی خود را نیز به مقدار قابل توجه ای کاهش میدهید. برای انتخاب ردیاب، این نکته را توجه کنید که هر ردیاب دارای امکانات منحصر به فرد است و در کل دو نوع ردیاب در بازار موجود است: 1- ردیاب سیمی 2- ردیاب بی سیم

ردیاب سیمی

این نوع ردیاب به وسیله برق خودرو و با اتصال به برق خودرو کار می کنند و جزو محبوب ترین ردیاب ها محسوب می شود. این نوع ردیاب ها همیشه آنلاین و نیازی به شارژ  نخواهید داشت و برای استفاده خودرو تیبا بسیار مناسب است. این ردیاب ها به صورت سیمی است و برای نصب آن پیشنهاد می کنیم به افرادی که در این زمینه متخصص هستند، بسپارید.

از ویژگی های مهم این مدل ردیاب، ابعاد کوچک آن است که در قسمت های مختلف خودرو قابل نصب است و از دید سارقان نیز مخفی است. همچنین برخی از ردیاب های باسیم مجهز به دستگاه شنود است و می توانید از صداهای اطراف خودرو مطلع شوید.

 

ردیاب بی سیمی

این مدل ردیاب بدون هیچگونه سیم و به واسطه آهنربایی که دارد به خودرو وصل می شود و یکی از مطمئن ترین ردیاب برای خودرو تیبا محسوب می شود. این ردیاب های آهنربایی از دقیق ترین و کاربردی ترین انواع ردیاب برای خودرو تیبا است. این قطعه کوچک به بدنه فلزی خودرو متصل می شوند و به دلیل مقاومت بالایی که دارند اطلاعات خودرو را برای مالکان خودرو ارسال می کنند.

یکی دیگر از ویژگی ردیاب آهنربایی تیبا این است که به راحتی می توانید این ردیاب را از بدنه خودرو جدا کنید و به خودرو دیگری متصل کنید.

 

نصب ردیاب تیبا

هر مدل ردیاب نصب آن آسان است. نصب ردیاب تیبا خریداری کردید حتی از نوع ردیاب های سیمی نیز به راحتی به سیستم برق خودرو متصل و نصب می شوند. اما نصب ردیاب آهنربایی بسیار ساده تر است و دیگر دغدغه نصب ردیاب را ندارید.

 

خرید ردیاب خودرو تیبا

برای خرید ردیاب برای ماشین تیبا شما باید با توجه به امکاناتی که از ردیاب انتظار دارید و نسبت به میزان بودجه خود ردیاب مناسب خود را تهیه کنید. هنگام خرید حتما به خدمات پس از فروش ردیاب نیز دقت نمایید تا در صورت آسیب به ردیاب اشخاص متخصص و مجرب در زمینه سیستم های امنیتی در سریعترین زمان مشکل را رفع کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *