مقاله

مزایا نصب ردیاب خودرو را بدانیم

[vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

مزایا نصب ردیاب خودرو را بدانیم : امروزه با پیشرفت تکنولوژی، با استفاده از یک ردیاب خودرو باکیفیت، می توان از بوجود آمدن هرگونه خسارت مالی جلوگیری نمایید و با خیال آسوده از خودرو ، موتورسیکلت  و ماشین سنگین خود نگهداری و مراقبت کنید. امروزه جی پی اس خودرو در صنعت حمل و نقل و ماشین های شخصی کابرد زیادی پیدا کرده اند. می توان گفت GPS خودرو یکی از کاربردی ترین وسیله جهت تامین امنیت خودروها محسوب می شود. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا در مورد مزایا نصب ردیاب خودرو را بدانیم:

[/vc_column_text][vc_single_image image=”8093″ img_size=”full” alignment=”right” parallax_scroll=”no” woodmart_inline=”no”][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

ویژگی نصب ردیاب خودرو :

 

  • حفظ تامین امنیت خودرو :

با نصب ردیاب خودرو خطر سرقت خودرو خود را نیز به مقدار قابل توجه ای کاهش میدهد و امنیت خوردوهای سبک و سنگین را نیز به سطح بسیار مطلوبی بالا می برد. بنابراین استفاده از ردیاب خودرو یکی از ضروری‌ترین وسیله در جهت حفظ امنیت خودرو محسوب می شود.

  • کنترل از راه دور : ‌

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد ردیاب خودرو این است که میتوان از راه دور بدون هیچ گونه محدودیت مکانی و زمانی توسط پنلی که در دسترس دارید، خودرو خود را ردیابی کنید و یا ماشین خود را از راه دور نیز خاموش نمایید. بنابراین نظارت آنلاین خیالی آسوده برای مالکان خودرو فراهم میکند.

  • قابلیت مخفی کردن ردیاب در داخل خودرو

ویژگی دیگری نیز وجود دارد، با توجه به وزن سبک و ابعاد کوچک ردیاب های خودرو، می توان به خوبی داخل خودرو نیز مخفی کنید و از چشمان سارقین مخفی بماند و تنها مالک خودرو از وجود آن اطلاع خواهد داشت. ردیاب ماشین در انواع مختلف با کاربردهای متفاوت در بازار وجود دارند که با توجه به نوع ردیاب در بخش های مختلف خودرو نصب می شود. به طور مثال ردیاب ها مگنتی یا آهنربایی، قابلیت نصب در تمام بدنه فلزی خودرو را دارند. اما برخی ردیاب های دیگر نیز آهنربایی نیستند، باید حتما به منبع برق خودرو متصل شوند و نسبت به ردیاب خودرو آهنربایی در محل نصب آزادی کمتری دارند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *